مسابقه یک میلیون دلاری آمازون: با دستگاه‌های Ring تصاویر موجودات بیگانه را شکار کنید!

Ring، شرکت متعلق به آمازون که زنگ‌های ویدیویی هوشمند، دوربین‌های امنیتی خانگی، سیستم‌های هشدار و دستگاه‌هایی از این قبیل را تولید می‌کند، اعلام کرد هر شهروند ساکن ایالات متحده که بتواند از طریق دستگاه‌های خود «شواهد علمی اصلاح‌نشده‌ای از یک موجود فضایی واقعی» ارائه کند، جایزه بزرگ یک میلیون دلاری دریافت خواهد کرد.

تمام ساکنان ایالات متحده با حداقل 18 سال سن می‌توانند در مسابقه Ring Million Dollar Sighting شرکت کنند که از 4 اکتبر تا 3 نوامبر (12 آبان) برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان می‌توانند شواهد ویدیویی خود را به وب‌سایت RingMillionDollarSighting.com ارسال کنند. این مسابقه از نظر زمانی با هالووین هماهنگی دارد، اما نکته‌ای که وجود دارد این است که شانس حضور موجودات فرازمینی در زمین و آن هم در مقابل درب خانه شهروندان بسیار کم است.

شرایط شرکت در مسابقه ثبت شواهد موجود فضایی

براساس بیانیه مطبوعاتی این مسابقه، برنده آن جایزه بزرگ 1 میلیون دلاری را دریافت می‌کند که به مدت دو دهه در قالب 50 هزار دلار در سال به او پرداخت خواهد شد. همچنین ویدیوهای ارسالی شرکت‌کنندگان، طبق قوانین رسمی باید معیارهای علمی خواسته‌شده را داشته باشد، به این معنی که باید بدون تغییر، قابل تأیید، غیرجعلی و مطابق با اطلاعات علمی موجود باشد. علاوه‌براین، کارشناسان حوزه فضا و موجودات فرازمینی آن‌ها را بررسی خواهند کرد.

اگرچه ظاهراً برگزارکنندگان مسابقه نیز شانس حضور موجودات بیگانه در جلوی درب شهروندان را بسیار کم می‌دانند، اما شرکت‌کنندگان همچنان می‌توانند برداشت خود از بیگانگان را از طریق دستگاه Ring ضبط کرده و با آن در مسابقه شرکت کنند. برای این کار، شرکت‌کنندگان می‌توانند لباسی به شکل بیگانگان بپوشند، سفینه فضایی خود را بسازند یا از جلوه‌های ویژه برای ایجاد یک وضعیت متقاعد‌کننده استفاده کنند. البته تخیلی‌ترین و طنزآمیزترین ویدیو ارسالی به این صورت، فقط کارت هدیه 500 دلاری آمازون را دریافت خواهد کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *