مجله مطالعات ناتوانی (علمی- پژوهشی)- راهنمای ارسال نسخه اصلاحی
راهنمای ارسال نسخهٔ اصلاح‌شده

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۶/۱۸ | 
دریافت نسخهٔ اصلاح‌شدهٔ مقاله به مجله، منحصراً از طریق سامانهٔ مدیریت مقالات مجله انجام می‌شود. برای ارسال نسخهٔ اصلاح‌شدهٔ خود به‌طریق زیر عمل نمایید:
۱. با نام‌کاربری‌ای که مقاله‌تان را برای مجله ارسال کرده‌اید وارد شوید. برای این‌کار نامِ کاربری و رمز عبور خود را در محل مشخص شده در تصویر زیر وارد نمایید:
AWT IMAGE
۲. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، صفحهٔ زیر را مشاهده خواهید کرد. در این صفحه بر روی قسمت نشان‌داده شده (صفحه شخصی) کلیک نمایید.
AWT IMAGE
۳. پس از این مرحله، صفحهٔ شخصی خود را مشاهده خواهید کرد. در پایین این صفحه ذیل قسمت [مقالات ارسال شده] عنوان مقالات ارسالی خود را مشاهده خواهید کرد. (مطابق تصویر زیر) 
در مقابل هر عنوان مقاله، آیکون‌هایی قرار دارد که بسته به‌وضعیت مقالهٔ شما فعال یا غیرفعال هستند. درحالت غیرفعال آیکون دیده نمی‌شود. با کلیک بر آیکون ذیل ستون پرونده، پروندهٔ مقالهٔ شما باز خواهد شد؛ و با کلیک بر روی آیکون «دریافت» فایل مقالهٔ خود را دریافت خواهید نمود. 
برای ارسال نسخهٔ اصلاح‌شدهٔ مقالهٔ خود باید بر روی آیکون ویرایش در ذیل ستون «ویرایش» کلیک کنید. در این‌صورت پروندهٔ مقالهٔ شما درحالت ویرایش باز شده و شما قادر خواهید بود که کلیهٔ اطلاعات مقالهٔ خود شامل چکیده‌های فارسی و انگلیسی، کلیدواژه‌ها و اطلاعات نویسندگان را در صورت لزوم در این قسمت اصلاح‌ نمایید.
AWT IMAGE
۴. در پایین صفحه می‌توانید قسمت ارسال مقاله را ببیند. در این قسمت فایل کامل و فایل بدون نام مقاله را فراگذاری نمایید. (تصویر زیر)
AWT IMAGE

نشانی مطلب در وبگاه مجله مطالعات ناتوانی (علمی- پژوهشی):
http://jdisabilstud.ir/find.php?item=1.116.18.fa
برگشت به اصل مطلب